Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

27 300 €33 m²

Aataminkuja 3, Pellilä, Jokioinen1h+kk+p

Velaton hinta
27 300 €
Hoitovastike
178 € / kk
Asuinpinta-ala
33 m²
Huoneita
1
Kerros
3 / 3
Rakennusvuosi
1974
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Pellilä
Kaupunki
Jokioinen

Näppärä 33 m² yksiö Jokioisilla – hyväkuntoinen

Tervetuloa viihtyisään kotiin, jossa arki sujuu mutkattomasti ja ympäristö tarjoaa rauhaa sekä vehreyttä. Tämä koti sijaitsee hyvin hoidetussa taloyhtiössä. Autokatos on mahdollisuus vuokrata

Asunnon ehdoton valtti on tilava, lasitettu parveke, joka toimii kuin ylimääräisenä huoneena aikaisesta keväästä pitkälle syksyyn. Parvekkeelta avautuvat näkymät suoraan mäntymetsään – täällä voit nauttia aamukahvit luonnon keskellä omassa rauhassa.

Kompakti keittiö on käytännöllinen ja tarjoaa kaiken tarvittavan sujuvaan arkeen. Selkeä pohjaratkaisu mahdollistaa tilojen tehokkaan käytön ja tekee kodista helposti sisustettavan.

Taloyhtiö sijaitsee rauhallisella alueella, mutta silti hyvien kulkuyhteyksien päässä palveluista. Pihapiiri on siisti ja talvisin hyvin hoidettu, mikä lisää asumismukavuutta ympäri vuoden.

Perustiedot

Kaupunginosa
Pellilä
Kohdenumero
24442835
Kerros
3 / 3
Asuinpinta-ala
33 m²
Huoneiston kokoonpano
1h+kk+p
Huoneita
1

Velaton hinta
27 300 €
Myyntihinta
23 000 €
Neliöhinta
827,27 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
178 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1974
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
3
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma