Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

68 000 €24 m²

Torikatu 37 b, Keskusta, Joensuu1h + p

Velaton hinta
68 000 €
Hoitovastike
108 € / kk
Asuinpinta-ala
24 m²
Huoneita
1
Kerros
1 / 3
Rakennusvuosi
1954
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Keskusta
Kaupunki
Joensuu

Yksiö Pohjoinen ruutukaava

Uniikki yksiö 50-luvun talosta.

Hissitön taloyhtiö, Asunto heti 1.tasossa, vain muutamat portaat noustavana. Vanhanajan tunnelman huomaa jo astuessa rappukäytävään. Asunnossa harvinainen mäntylautalattia.

Huoneisto käsittää eteisen, huoneen, pienen kylpyhuoneen ja parvekkeen.

Taloyhtiössä isoja remontteja tehty hyvin.

Asunnossa pieni kylpyhuone, johon ei mahdu pesukonetta. Taloyhtiöllä pesutupa, sekä vasta remontoitu saunatila.

Asuntoon myös tehty pintaremonttia, keittiö remontoitu 2024, katto&seinät maalattu, lattia hiottu ja lakattu 2026.

Sopii erinomaisesti sijoitukseen, pieni vastike.

Perustiedot

Sijainti
Torikatu 37 b, 80100 Joensuu
Kaupunginosa
Keskusta
Kohdenumero
24476964
Kerros
1 / 3
Asuinpinta-ala
24 m²
Kokonaispinta-ala
27 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + p
Huoneita
1

Velaton hinta
68 000 €
Myyntihinta
68 000 €
Neliöhinta
2 833,33 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
108 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1954
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
3