Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

159 000 €55 m²

Lokinkuja 4, 2 kaupunginosa, Joensuu2h + s + p

Velaton hinta
159 000 €
Hoitovastike
205,81 € / kk
Asuinpinta-ala
55 m²
Huoneita
2
Kerros
2 / 4
Rakennusvuosi
2000
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
2 kaupunginosa
Kaupunki
Joensuu

Siisti valoisa saunallinen kaksio hissitalossa 55 m2

Heti vapaa kaksio hyvin hoidetussa taloyhtiössä lasitetulla parvekkeella. Asunnossa 2 WC:tä ja runsaasti kaappitilaa. Hoitovastikkeeseen 205,81 e/kk sisältyy Elisan laajakaista. Mukavuutta lisää kuivaushuone ja kylmäkellari taloyhtiössä. Sovi näyttö ja tule ihastumaan uuteen kotiisi!

Perustiedot

Sijainti
Lokinkuja 4, 80100 Joensuu
Kaupunginosa
2 kaupunginosa
Kohdenumero
24462270
Kerros
2 / 4
Asuinpinta-ala
55 m²
Kokonaispinta-ala
55 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + s + p
Huoneita
2

Velaton hinta
159 000 €
Myyntihinta
159 000 €
Neliöhinta
2 890,91 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
205,81 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2000
Kerroksia
4
Hissi
Kyllä