Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

120 000 €85 m²

Hirvikatu 15 A, Järvenpää, Järvenpää4h

Velaton hinta
120 000 €
Asuinpinta-ala
85 m²
Huoneita
4
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1940
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Järvenpää
Kaupunki
Järvenpää

Peruskuntoinen omakotitalo hyvien liikenneyhteyksien varrella

Mukavan rauhallisella paikalla, mutta hyvien liikenneyhteyksien varrella. Talo asuttavissa, mutta kaipaa myös tekemistä. Hallinnanjakosopimuksella jaettu tontti, josta tämän kiinteistön osuus on n. 535m2. Talo itsessään on 85m2 ja sieltä löytyy 3mh, keittiö, olohuone ja kylpyhuone. Lämmitysmuotona ilmalämpöpumppu ja vesikiertoinen patterijärjestelmä. Vesi tulee kunnallisverkosta. Ota yhteyttä ja jutellaan lisää.

Perustiedot

Sijainti
Hirvikatu 15 A, 04430 Järvenpää
Kaupunginosa
Järvenpää
Kohdenumero
24477292
Kerroksien lukumäärä
1
Asuinpinta-ala
85 m²
Huoneiston kokoonpano
4h
Huoneita
4
Kunto
Tyydyttävä

Hinta

Velaton hinta
120 000 €
Myyntihinta
120 000 €
Neliöhinta
1 411,76 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
/ kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1940
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Tontin omistus
Oma