29 022 €81,5 m²

Koulukuja 8, Kinnari, Järvenpää3H+K+S

Velaton hinta
29 022 €
Asuinpinta-ala
81,5 m²
Huoneita
3
Rakennusvuosi
1998
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Kinnari
Kaupunki
Järvenpää

Huoneisto vapautumassa huhtikuun alussa. Päädyssä oleva kätevän kokoinen kolmio, joka sijaitsee kadun kulmauksessa aivan Kinnarin koulua vastapäätä.

Asuntoon on tulossa remonttia ja tänne pääsee muuttamaan remontin jälkeen huhtikuun lopussa.

Jos kiinnostuit asunnosta voit jättää hakemuksen asuntosaatio.fi sivujen kautta.

Kaksikerroksinen rivitalo. Kaikissa asunnoissa on oma sauna ja piha. Kohteessa on omatoimiviherhoito.

Lähellä on päiväkoti, koulu, koirapuisto sekä Tuusulanjärven ulkoilureitit sekä museot. Keskusta sekä susheistaan kuuluisa Citymarket Järvenpää noin kilometrin päässä. Lisäksi alueella on muita ruokakauppoja.

Tupakointi asunnoissamme: Kaikki uudet asuinkiinteistömme ovat olleet jo pitkään täysin savuttomia heti valmistumisestaan lähtien. Muutumme vähitellen savuttomiksi kaikkien asuntojemme osalta: uusien asukkaiden sopimukset kieltävät tupakoinnin huoneistoissa ja parvekkeilla 1.1.2021 alkaen. Kiinteistö ei ole välttämättä savuton muiden huoneistojen osalta, koska niissä voi olla vanhoja sopimuksia, joissa ei ole tupakointikieltoa.

Perustiedot

Kaupunginosa
Kinnari
Asuinpinta-ala
81,5 m²
Huoneiston kokoonpano
3H+K+S
Huoneita
3

Velaton hinta
29 022,20 €
Myyntihinta
29 022,20 €
Neliöhinta
356,10 € / m²

Muut maksut

Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 15818,07 €, Indeksikorotus: 13204,13 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 29022,20 €.
Käyttövastike
1 223,06 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Koulukuja 8
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1998
Rakennusvuoden lisätiedot
1998