Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

18 000 €45 m²

Melulantie 9, Niskalampi, Imatra1h

Velaton hinta
18 000 €
Hoitovastike
331 € / kk
Asuinpinta-ala
45 m²
Huoneita
1
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1923
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Niskalampi
Kaupunki
Imatra

Huvikumpu kaupan!

Satukirjamaisessa puutaloidyllissä, Saimaan ja Vuoksen kainalossa, metsän vieressä, silti kaupunkialueella seisoo satavuotias talokaunotar, jossa iloisenvärinen, persoonallinen koti etsii ehkä uutta omistajaa.

Yritän ensijaisesti myydä toista omistamaani asuntoa samasta talosta, mutta mikäli se ei mene kaupaksi, tämä oma kotini voisi myös olla kaupan.

Tule ensin kesäksi vuokralle testiasumaan - ei tarvitse ostaa söpöä sikaa säkissä. Vuokrausilmoitus löytyy Oikotiestä.

Lue kattava myyntiesittely osoitteesta: https://susannamattheiszen.blogspot.com/p/huvikumpu-kaupan.html

Perustiedot

Sijainti
Melulantie 9, 55400 Imatra
Kaupunginosa
Niskalampi
Kohdenumero
24437468
Kerroksia
2
Asuinpinta-ala
45 m²
Huoneiston kokoonpano
1h
Huoneita
1
Kunto
Tyydyttävä

Hinta

Velaton hinta
18 000 €
Myyntihinta
15 000 €
Neliöhinta
400 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
331 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1923
Kerroksia
2