36 000 €77 m²

Rouskunkatu 5, Sienimäki, Imatra3h + k + s + p

Velaton hinta
36 000 €
Hoitovastike
390 € / kk
Asuinpinta-ala
77 m²
Huoneita
3
Kerros
3 / 3
Rakennusvuosi
1969
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Sienimäki
Kaupunki
Imatra

Myydään remontoitu kolmio

Todella siistissä kunnossa rauhallisella paikalla remontoitu kolmio. Taloyhtiössä ei tiedossa tällä hetkellä mitään suurempia remontteja. Taloa on remontoitu todella paljon viimeisen 10v aikana

Perustiedot

Sijainti
Rouskunkatu 5, 55510 Imatra
Kaupunginosa
Sienimäki
Kohdenumero
24437031
Kerros
3 / 3
Asuinpinta-ala
77 m²
Kokonaispinta-ala
77 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + k + s + p
Huoneita
3
Kunto
Hyvä
Keittiö
Keittiö
Keittiön varusteet
Paljon kaappitilaa, Paljon työskentelytilaa, Halogeenivalot, Laminaattitasot, Astianpesukone, Sähköliesi, Jääkaappi, Pakastin
Parveke
Kyllä
Parvekkeen lisätiedot
Lasitettu parveke
Kylpyhuoneen varusteet
Suihkukaappi, Pesukone, Peilikaappi, Laattalattia

Velaton hinta
36 000 €
Myyntihinta
33 000 €
Neliöhinta
467,53 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
390 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1969
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
3