10 000 €45,5 m²

Mantsintie 8 B, Keskusta, Ilomantsi1h,tupak,s

Velaton hinta
10 000 €
Hoitovastike
300 € / kk
Asuinpinta-ala
45,5 m²
Huoneita
2
Kerros
2 / 2
Rakennusvuosi
1990
Rakennuksen tyyppi
Luhtitalo
Kaupunginosa
Keskusta
Kaupunki
Ilomantsi

Yksiö

Siisti parvekkeellinen ja saunallinen yksiö+kylmä ja lämpimät varastotilat + autopaikka.

Perustiedot

Sijainti
Mantsintie 8 B, 82900 Ilomantsi
Kaupunginosa
Keskusta
Kohdenumero
24464813
Kerros
2 / 2
Asuinpinta-ala
45,5 m²
Kokonaispinta-ala
45,5 m²
Huoneiston kokoonpano
1h,tupak,s
Huoneita
2
Kunto
Hyvä
Keittiö
Keittiö
Keittiön varusteet
Lasikaapit, Laminaattitasot, Sähköliesi, Liesituuletin, Jääkaappi
Parveke
Kyllä
Parvekkeen lisätiedot
Parveke
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, Suihkuseinä, Pesukone, Laattalattia, Laattaseinä
Säilytystilat
Säilytystilaa, Tilaa ulkoiluvälineille
Ominaisuudet
Valoisa
Ikkunoiden suunta
Ikkunoita etelään, Makuuhuone aamuaurinkoon, Olohuone ilta-aurinkoon
Tehdyt remontit
Huoneistossa pinta remontti ja lattia remontoitu
Asunnossa sauna
Kyllä
Saunan lisätiedot
Ikkuna ulos, Sähkökäyttöinen kiuas
Kohde on
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Ei

Hinta

Velaton hinta
10 000 €
Myyntihinta
9 900 €
Neliöhinta
219,78 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
300 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Luhtitalo
Rakennusvuosi
1990
Kerroksia
2

Tilat ja materiaalit

Pintamateriaalit
Parketti