Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

28 272 €59 m²

Heikintie 6, Kausala, Iitti2h

Velaton hinta
28 272 €
Hoitovastike
224 € / kk
Asuinpinta-ala
59 m²
Huoneita
2
Rakennusvuosi
1974
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Kausala
Kaupunki
Iitti

Myydään sijoituskohteeksi

Myydään vuokrattuna siisti kerrostalo kaksio 10% vuokratuotolla

Perustiedot

Sijainti
Heikintie 6, 47400 Iitti
Kaupunginosa
Kausala
Kohdenumero
24357518
Kerroksien lukumäärä
4
Asuinpinta-ala
59 m²
Huoneiston kokoonpano
2h
Huoneita
2
Kunto
Hyvä

Hinta

Velaton hinta
28 272 €
Neliöhinta
479,19 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
224 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1974
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
4
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma