Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

58 000 €75,5 m²

Pekankatu 6, 7 kaupunginosa, Iisalmi3h + p

Velaton hinta
58 000 €
Hoitovastike
350 € / kk
Asuinpinta-ala
75,5 m²
Huoneita
3
Kerros
1 / 4
Rakennusvuosi
1975
Rakennuksen tyyppi
Luhtitalo
Kaupunginosa
7 kaupunginosa
Kaupunki
Iisalmi

Valoisa kerrostalokolmio päätyhuoneistossa Savipellolla

Myydään kerrostalokolmio luhtitalon ensimmäisestä asuinkerroksesta Savipellolta. Asunto valoisa eteläpäätyhuoneisto, lasitettu parveke. Huoneet läpi talon. Taloyhtiössä tehty kevään aikana käyttövesiputkistoremontti. Hoitovastike n.350 e. Lähellä kaupat, päiväkoti. Taloyhtiössä sauna jossa toisen pesu/pukutilan saneeraus tehty samalla. Asunto vapaana.

Yhteydenotto sähköpostitse.

Perustiedot

Sijainti
Pekankatu 6, 74120 Iisalmi
Kaupunginosa
7 kaupunginosa
Kohdenumero
24471669
Kerros
1 / 4
Asuinpinta-ala
75,5 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + p
Huoneita
3

Velaton hinta
58 000 €
Myyntihinta
58 000 €
Neliöhinta
768,21 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
350 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Luhtitalo
Rakennusvuosi
1975
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
4
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma