20 674 €54,5 m²

Männikkötie 4, Vehkoja, Hyvinkää2H+K+S

Velaton hinta
20 674 €
Asuinpinta-ala
54,5 m²
Huoneita
2
Kerros
3 / 3
Rakennusvuosi
2001
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Vehkoja
Kaupunki
Hyvinkää

Saunallinen ylimmän kerroksen kaksio rauhallisella Vehkojan alueella heti vapaana. Ulkoilumaastot ja koulu aivan vieressä ja päivittäistavarakauppaan kävelymatka.

Kylpyhuone on juuri remontoitu.

Jos asunto kiinnostaa, lähetä hakemus osoitteesta www.asuntosaatio.fi ja sovi esittelystä sähköpostilla susanna.shvo@asuntosaatio.fi.

Vehkojalla, loistavien ulkoilumaastojen vieressä sijaitseva kerrostalokohde. Saunallisia, tilavia asuntoja, joissa on parveke tai oma pieni piha-alue.

Koulu ja lähikauppa kävelyetäisyydellä.

Tupakointi asunnoissamme: Kaikki uudet asuinkiinteistömme ovat olleet jo pitkään täysin savuttomia heti valmistumisestaan lähtien. Muutumme vähitellen savuttomiksi kaikkien asuntojemme osalta: uusien asukkaiden sopimukset kieltävät tupakoinnin huoneistoissa ja parvekkeilla 1.1.2021 alkaen. Kiinteistö ei ole välttämättä savuton muiden huoneistojen osalta, koska niissä voi olla vanhoja sopimuksia, joissa ei ole tupakointikieltoa.

Perustiedot

Kaupunginosa
Vehkoja
Kerros
3 / 3
Asuinpinta-ala
54,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2H+K+S
Huoneita
2

Velaton hinta
20 674,48 €
Myyntihinta
20 674,48 €
Neliöhinta
379,35 € / m²

Muut maksut

Vesimaksu
25 € / kk
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 12591,55 €, Indeksikorotus: 8082,93 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 20674,48 €.
Käyttövastike
702,81 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Männikkötie 4
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2001
Rakennusvuoden lisätiedot
2001
Kerroksia
3