34 331 €97 m²

Marjaniementie 60, Itäkeskus, Helsinki4H+K+S

Velaton hinta
34 331 €
Asuinpinta-ala
97 m²
Huoneita
4
Kerros
3
Rakennusvuosi
1998
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Itäkeskus
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Etsitkö toimivaa ja viihtyisää kotia rauhalliselta, merelliseltä alueelta? Tämä hyväkuntoinen ja pohjaratkaisultaan selkeä neljän huoneen asunto tarjoaa erinomaiset puitteet perhe-elämään.

Asunnon sydän on avara olohuone, josta on kulku viihtyisälle parvekkeelle – täydellinen paikka rentoutumiseen. Keittiö on käytännöllinen ja tarjoaa hyvin työ- ja säilytystilaa arjen sujuvuuteen. Kolme makuuhuonetta mahdollistavat joustavat tilaratkaisut niin perheelle, etätyöhön kuin vierashuoneeksi.

Oma sauna, erillinen wc sekä toimiva kylpyhuone lisäävät asumismukavuutta. Säilytystilaa löytyy hyvin.

Tässä kodissa yhdistyvät tilavuus, toimivuus ja loistava sijainti – tule ihastumaan!

Perustiedot

Kaupunginosa
Itäkeskus
Kerros
3
Asuinpinta-ala
97 m²
Huoneiston kokoonpano
4H+K+S
Huoneita
4
Vapautuu
27.05.2026
Tietoliikennepalvelut
100/50 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
34 330,62 €
Myyntihinta
34 330,62 €
Neliöhinta
353,92 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksu 25 €/hlö/kk
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 18273,62 €, Indeksikorotus: 15144,93 €, Muutostyöt: 912,07 €, Yhteensä: 34330,62 €.
Käyttövastike
1 346,03 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Marjaniementie 60
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1998
Rakennusvuoden lisätiedot
1998

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 26.