65 244 €83 m²

Jamaikankatu 1, Jätkäsaari, Helsinki4h+kt

Velaton hinta
65 244 €
Asuinpinta-ala
83 m²
Huoneita
4
Kerros
3 / 6
Rakennusvuosi
2022
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Jätkäsaari
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Jätkäsaaren Jamaikankadulla vapautuu tilava 83 m²:n neliö, jossa arki sujuu toimivien tilaratkaisujen ansiosta. Asunto sijaitsee talon 3. kerroksessa ja tarjoaa hyvin tilaa niin perheelle kuin etätyötäkin tarvitsevalle asukkaalle. Lasitettu parveke tuo lisätilaa ympäri vuoden ja toimii viihtyisänä paikkana rentoutumiseen.

Asunnon käytännöllisyyttä lisää erillinen wc kylpyhuoneen lisäksi, mikä helpottaa erityisesti lapsiperheen tai useamman asukkaan arkea. Neliön pohjaratkaisu tarjoaa selkeät ja helposti sisustettavat huoneet, joissa on mahdollisuus monenlaisiin asumistarpeisiin.

Tämä koti sopii hyvin esimerkiksi perheelle tai tilavaa kaupunkiasumista arvostavalle asukkaalle, joka haluaa asua modernissa Jätkäsaaressa hyvien yhteyksien äärellä.

Perustiedot

Kaupunginosa
Jätkäsaari
Kerros
3 / 6
Asuinpinta-ala
83 m²
Huoneiston kokoonpano
4h+kt
Huoneita
4
Vapautuu
02.07.2026
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
65 243,55 €
Myyntihinta
65 243,55 €
Neliöhinta
786,07 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 54683,00 €, Indeksikorotus: 10489,55 €, Muutostyöt: 71,00 €, Yhteensä: 65243,55 €.
Käyttövastike
1 355,52 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Jamaikankatu 1
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2022
Rakennusvuoden lisätiedot
2022
Kerroksia
6

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 39.