29 310 €76 m²

Sammalparrankuja 4, Vuosaari, Helsinki3H+K+S

Velaton hinta
29 310 €
Asuinpinta-ala
76 m²
Huoneita
3
Kerros
3
Rakennusvuosi
2000
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Vuosaari
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Heti vapaa kolmio Porslahdessa. Asunnossa on laminaattilattiat, kotien kylpyhuoneet on remontoitu vuonna 2020, oma sauna ja lasitettu parveke.

Yhteisissä tiloissa on pesutupa, kuivaushuone ja kerhotila.

Perustiedot

Kaupunginosa
Vuosaari
Kerros
3
Asuinpinta-ala
76 m²
Huoneiston kokoonpano
3H+K+S
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
100/50 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
29 309,62 €
Myyntihinta
29 309,62 €
Neliöhinta
385,65 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksu 25 €/hlö/kk
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 16765,65 €, Indeksikorotus: 12543,97 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 29309,62 €.
Käyttövastike
1 071,05 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Sammalparrankuja 4
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2000
Rakennusvuoden lisätiedot
2000

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 45.