41 325 €52,5 m²

Länsisatamankatu 39 A, Jätkäsaari, Helsinki2h+k+alk

Velaton hinta
41 325 €
Asuinpinta-ala
52,5 m²
Huoneita
2
Kerros
3 / 15
Rakennusvuosi
2023
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Jätkäsaari
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Tervetuloa tutustumaan tähän viihtyisään ja toimivaan kaksioon Jätkäsaareen!

Olohuonetila on avara luoden tilan tuntua koko huoneistoon. Asunnossa on yksi makuuhuone sekä erillinen alkovi pienempään huoneeseen.

Jätkäsaari on kehittyvä ja haluttu asuinalue, jossa yhdistyvät urbaani kaupunkiasuminen ja merellinen ympäristö. Läheltä löytyvät kattavat palvelut, viihtyisät ravintolat sekä erinomaiset liikenneyhteydet Helsinkin keskustaan.

Kokonaisuus sopii erinomaisesti niin perheelle, pariskunnalle kuin tilaa arvostavalle kaupunkiasujalle.

Perustiedot

Kaupunginosa
Jätkäsaari
Kerros
3 / 15
Asuinpinta-ala
52,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h+k+alk
Huoneita
2
Vapautuu
01.07.2026
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
41 324,93 €
Myyntihinta
41 324,93 €
Neliöhinta
787,14 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 35846,00 €, Indeksikorotus: 4690,13 €, Muutostyöt: 788,80 €, Yhteensä: 41324,93 €.
Käyttövastike
950,07 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Länsisatamankatu 39
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2023
Rakennusvuoden lisätiedot
2023
Kerroksia
15

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 90.