37 305 €89,5 m²

Rastilanraitti 5, Vuosaari, Helsinki4H+K+S

Velaton hinta
37 305 €
Asuinpinta-ala
89,5 m²
Huoneita
4
Kerros
5
Rakennusvuosi
2002
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Vuosaari
Kaupunki
Helsinki

Asunnon selkeä ja käytännöllinen pohjaratkaisu tekee siitä erinomaisen valinnan perheelle tai tilaa arvostavalle. Kodissa on kolme hyvänkokoista makuuhuonetta, jotka sijoittuvat rauhallisesti omaan siipeensä. Huoneet ovat helposti sisustettavia ja tarjoavat monipuoliset mahdollisuudet niin makuuhuoneiksi, työskentelyyn kuin lastenhuoneiksi.

Asunnon sydämenä toimii avara olohuone, josta on kulku parvekkeelle. Kylpyhuone ja erillinen wc tuovat arkeen käytännöllisyyttä, ja lisäksi asunnossa on oma sauna, jossa voit rentoutua päivän päätteeksi. Säilytystilaa löytyy kaapistojen ansiosta.

Asunnon pohjaratkaisussa korostuvat selkeät kulkureitit ja tilojen hyvä erottelu: yhteiset tilat ja yksityisemmät makuuhuoneet ovat tasapainoisesti omissa kokonaisuuksissaan.

Tervetuloa tutustumaan!

Perustiedot

Kaupunginosa
Vuosaari
Kerros
5
Asuinpinta-ala
89,5 m²
Huoneiston kokoonpano
4H+K+S
Huoneita
4
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
37 305,14 €
Myyntihinta
37 305,14 €
Neliöhinta
416,82 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksu 25 €/hlö/kk
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 22371,52 €, Indeksikorotus: 14933,62 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 37305,14 €.
Käyttövastike
1 237,91 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Rastilanraitti 5
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2002
Rakennusvuoden lisätiedot
2002

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 47.