55 144 €108,5 m²

Inkiväärikuja 5, Vuosaari, Helsinki5h+k+s+terassi

Velaton hinta
55 144 €
Asuinpinta-ala
108,5 m²
Huoneita
5
Rakennusvuosi
2007
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Vuosaari
Kaupunki
Helsinki

Jos asunto kiinnostaa, kysy meiltä myynti.haso@inna.fi, ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta.

vapautuu 3-kerroksinen rivitalo asunto Vuosaaressa. HUOM. asunnon pohjakuvaa ei ole vielä liitteenä.

Asunnossa on terassi, johon pääsee suoraan 1. kerroksen olohuoneesta ja myös oma sauna.

Alueella on mainiot kulkuyhteydet, erinomaiset ulkoilumahdollisuudet ja kattavat palvelut. Läheltä löytyy mm. Kauppakeskus Columbus, golf-kenttä, urheilutalo, jäähalli, uimahalli ja venesatama.

Perustiedot

Kaupunginosa
Vuosaari
Asuinpinta-ala
108,5 m²
Huoneiston kokoonpano
5h+k+s+terassi
Huoneita
5
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
55 144,35 €
Myyntihinta
55 144,35 €
Neliöhinta
508,24 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 37456,00 €, Indeksikorotus: 17688,35 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 55144,35 €.
Käyttövastike
1 567,80 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Inkiväärikuja 5 ja 6
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
2007
Rakennusvuoden lisätiedot
2007

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 52.