43 421 €57,5 m²

Lavakatu 7 C, Pasila, Helsinki2h+kt+s

Velaton hinta
43 421 €
Asuinpinta-ala
57,5 m²
Huoneita
2
Kerros
5 / 5
Rakennusvuosi
2022
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Pasila
Kaupunki
Helsinki

Kysy asunnosta meiltä myynti.haso@inna.fi, sinun ei tarvitse odotella tarjouskierrosta.

Heinäkuussa vapautuu tilava kaksio Pasilan Postipuistossa. Asunnossa on olohuoneen ja keittötilan yhdistelemä, oma sauna ja lasitettu parveke. Lattiamateriaali on parketti ja kylpytiloissa on keraaminen laatoitus. Nyt kiva asunto tarjollla!

Perustiedot

Sijainti
Lavakatu 7 C, 00240 Helsinki
Kaupunginosa
Pasila
Kerros
5 / 5
Asuinpinta-ala
57,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h+kt+s
Huoneita
2
Vapautuu
08.07.2026
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
43 420,64 €
Myyntihinta
43 420,64 €
Neliöhinta
755,14 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 36533,00 €, Indeksikorotus: 6887,64 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 43420,64 €.
Käyttövastike
963,96 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Lavakatu 7
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2022
Rakennusvuoden lisätiedot
2022
Kerroksia
5

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 37.