Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

450 000 €114 m²

Soodakuja 8, Konala, Helsinki5h + s + p

Velaton hinta
450 000 €
Hoitovastike
526,70 € / kk
Asuinpinta-ala
114 m²
Huoneita
5
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
2018
Rakennuksen tyyppi
Paritalo
Kaupunginosa
Konala
Kaupunki
Helsinki

Paritalo myynnissä

Paritalon puolikas erinomaisella sijainnilla tien päässä, urheilu- ja leikkikentän vieressä, ostoskeskus ja kaupat aivan lähellä! Asunnossa yläkerrassa 4 makuuhuonetta ja kulku tilavalle parvekkeelle yhdestä makuuhuoneesta, jossa myös vaatehuone. Alakerrassa olohuone, kodinhoitohuone kuraeteisellä keittiö saarekkeella, olohuone, tilava kylpyhuone ja sauna. Terassia laajennettu ja rakennettu 12m2 kokoinen lasitus, toimii hyvin kesähuoneena! Autopaikka asunnon edessä, lämmittämätön ulkovarasto ja pieni oma piha kuuluvat myös pakettiin. Land rent is 404€ per month currently or buy the land ( ask details from the seller) . This location is super good....

Perustiedot

Sijainti
Soodakuja 8, 00390 Helsinki
Kaupunginosa
Konala
Kohdenumero
24448351
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
114 m²
Kokonaispinta-ala
114 m²
Huoneiston kokoonpano
5h + s + p
Huoneita
5

Velaton hinta
450 000 €
Myyntihinta
350 000 €
Neliöhinta
3 947,37 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
526,70 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Paritalo
Rakennusvuosi
2018
Kerroksia
2