42 544 €103,5 m²

Retkeilijänkuja 10, Vuosaari, Helsinki4H+K+S

Velaton hinta
42 544 €
Asuinpinta-ala
103,5 m²
Huoneita
4
Kerros
6
Rakennusvuosi
2001
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Vuosaari
Kaupunki
Helsinki

Ota yhteyttä, jos asunto kiinnostaa myynti.haso@inna.fi Ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta.

Heinäkuussa vapautuu ylimmän kerroksen neljän huoneen isompi asunto.

Asunnossa on oma sauna ja lasitettu parveke, lattiamateriaalina laminaatti. Kohteen kylpyhuoneet on uusittu vuonna 2022.

Kohde sijaitsee lähellä merenrantaa ja Rastilan leirintäaluetta. Metroasemalle matkaa alle 500 metriä.

Talossa on kerhotila ja pesutupa.

Perustiedot

Kaupunginosa
Vuosaari
Kerros
6
Asuinpinta-ala
103,5 m²
Huoneiston kokoonpano
4H+K+S
Huoneita
4
Vapautuu
01.07.2026
Tietoliikennepalvelut
100/50 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
42 544,24 €
Myyntihinta
42 544,24 €
Neliöhinta
411,06 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksu 25 €/hlö/kk
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 24024,64 €, Indeksikorotus: 17615,20 €, Muutostyöt: 904,40 €, Yhteensä: 42544,24 €.
Käyttövastike
1 482,49 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Retkeilijänkuja 10
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2001
Rakennusvuoden lisätiedot
2001

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 67.