59 408 €84 m²

Virtarannankatu 1 H, Mellunkylä, Helsinki3h+kt+s

Velaton hinta
59 408 €
Asuinpinta-ala
84 m²
Huoneita
3
Rakennusvuosi
2023
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Mellunkylä
Kaupunki
Helsinki

Viihtyisä kolmio luonnonläheisissä maisemissa!

Asunto tarjoaa loistavan pohjaratkaisun ja soveltuu asukkaille, jotka arvostavat tilaa, hyviä kulkuyhteyksiä ja vehreitä ulkoilumaastoja.

Myllypuron palvelut, kuten kaupat, koulut ja päiväkodit ovat lähietäisyydellä. Alue tarjoaa myös hyvät liikunta-, ja ulkoilumahdollisuudet sekä sujuvat liikenneyhteydet eri puolille Helsinkiä.

Yhteiskäytössä oleva asukastila, pesuhuone ja kuivaushuone sekä asuntokohtainen lämmin irtaimistovarasto sijaitsevat G-rakennuksen maantasokerroksessa.

Perustiedot

Kaupunginosa
Mellunkylä
Asuinpinta-ala
84 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+kt+s
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
59 408,09 €
Myyntihinta
59 408,09 €
Neliöhinta
707,24 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 54590,00 €, Indeksikorotus: 1626,09 €, Muutostyöt: 3192,00 €, Yhteensä: 59408,09 €.
Käyttövastike
1 212,19 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Virtarannankatu 1
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
2023
Rakennusvuoden lisätiedot
2023

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 35.