30 578 €73 m²

Käskynhaltijantie 14, Oulunkylä, Helsinki3H+K+S

Velaton hinta
30 578 €
Asuinpinta-ala
73 m²
Huoneita
3
Kerros
2
Rakennusvuosi
2003
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Oulunkylä
Kaupunki
Helsinki

Voit kysyä asuntoa suoraan meiltä myynti.haso@inna.fi. Ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta.

Toukokuussa vapautuu kiva kolmio Oulunkylän rauhallisella Patolan alueella.

Asunnossa on hyvä pohja, lattiamateriaalina laminaatti, kylpyhuone on uusittu vuonna 2024, oma sauna ja parveke.

Lähellä mukavat Vantaanjoen ulkoilumaastot.

Perustiedot

Kaupunginosa
Oulunkylä
Kerros
2
Asuinpinta-ala
73 m²
Huoneiston kokoonpano
3H+K+S
Huoneita
3
Vapautuu
21.05.2026
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
30 578,03 €
Myyntihinta
30 578,03 €
Neliöhinta
418,88 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksu 25 €/hlö/kk
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 17232,04 €, Indeksikorotus: 11190,59 €, Muutostyöt: 2155,40 €, Yhteensä: 30578,03 €.
Käyttövastike
1 019,31 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Käskynhaltijantie 14
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2003
Rakennusvuoden lisätiedot
2003

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 50.