30 761 €78 m²

Retkeilijänkatu 10, Vuosaari, Helsinki3H+K+S

Velaton hinta
30 761 €
Asuinpinta-ala
78 m²
Huoneita
3
Kerros
8
Rakennusvuosi
2000
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Vuosaari
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Tervetuloa tutustumaan tähän viihtyisään ja tilavaan 78 m² kolmioon, joka sijaitsee talon kahdeksannessa kerroksessa. Korkea sijainti tuo asuntoon runsaasti luonnonvaloa ja luo miellyttävän avaran tunnelman.

Asunnon pohjaratkaisu on toimiva ja selkeä: kolme huonetta tarjoavat monipuoliset mahdollisuudet niin perheelle, etätyöhön kuin tilaa arvostavalle asukkaalle. Keittiö ja oleskelutilat muodostavat mukavan kokonaisuuden arjen kohtaamisille ja yhdessäololle.

Asumismukavuutta lisää vuonna 2021 valmistunut märkätilasaneeraus. Remontin yhteydessä kylpyhuoneet laatoitettiin kauttaaltaan ja vesikalusteet uusittiin, joten tilat ovat siistit, modernit ja valmiina palvelemaan seuraavaa asukasta pitkälle tulevaisuuteen.

Tässä kodissa yhdistyvät hyvä pohjaratkaisu, valoisa sijainti ja huoleton asuminen – erinomainen mahdollisuus sinulle, joka etsit tilavaa kerrostalokotia hyvällä fiiliksellä.

Perustiedot

Kaupunginosa
Vuosaari
Kerros
8
Asuinpinta-ala
78 m²
Huoneiston kokoonpano
3H+K+S
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
100/50 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
30 761,31 €
Myyntihinta
30 761,31 €
Neliöhinta
394,38 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksu 25 €/hlö/kk
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 17145,91 €, Indeksikorotus: 13615,40 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 30761,31 €.
Käyttövastike
1 169,25 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Retkeilijänkatu 10
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2000
Rakennusvuoden lisätiedot
2000

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 31.