454 400 €71 m²

Jokiniementie 52 A 03, Oulunkylä, Helsinki3H+KT+S

Velaton hinta
454 400 €
Asuinpinta-ala
71 m²
Huoneita
3
Kerros
1 / 6
Rakennusvuosi
2027
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Oulunkylä
Kaupunki
Helsinki

Toimivapohjainen kolmio

Asunnossa yhdistyvät väljät oleskelutilat ja toimiva pohjaratkaisu. Keittiö ja olohuone avautuvat yhtenäiseksi tilaksi, johon luonnonvalo kulkee kauniisti. Terassi toimii luontevana jatkeena oleskelutilalle ja tuo lisää asuinmukavuutta. Kaksi makuuhuonetta, joista toisen yhteydessä vaatehuone. Oman saunan löylyistä nautit juuri silloin, kun haluat.

Juuri ennakkomarkkinointiin tullut As. Oy Helsingin Ruska viimeistelee Oulunkylän kyläkorttelin. Ikkunoista avautuvat avarat näkymät joko vehreälle sisäpihalle tai kadun puolelle, uudistettavaan Runoilijanpuistoon. Ruskassa asut pääradan, Raide-Jokerin ja kattavien kevyen liikenteen reittien äärellä. Autolla hurautat Helsingin pääväylille muutamassa minuutissa. Asunnot ovat nyt varattavissa! Tutustu kaikkiin Ruska koteihin osoitteessa skanska.fi/ruska ja varaa omasi ottamalla yhteyttä myyntiin, p. 0800 162 162.

** Huomaa myös ennakkovaraajan etu: Kodin vaihtoa turvaamaan tarjoamme 15 ensimmäiselle ennakkovaraajalle huikean vastike-edun, jossa katamme uuden kotisi hoito- ja pääomavastikkeet 12 kuukauden ajan kohteen valmistumisesta. Kysy lisää asuntomyyjiltämme! **

Perustiedot

Kaupunginosa
Oulunkylä
Kerros
1 / 6
Asuinpinta-ala
71 m²
Huoneiston kokoonpano
3H+KT+S
Huoneita
3

Velaton hinta
454 400 €
Myyntihinta
181 760 €
Neliöhinta
6 400 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
347,90 € / kk
Pääomavastike
1 759,89 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
2 107,79 € / kk

Rakennusvuosi
2027
Kerroksia
6

Pysäköintitilan kuvaus
Larin Pysäköinti Oy:ssa varattu 19 paikkaa