24 622 €63,5 m²

Hattelmalantie 4, Pihlajisto, Helsinki3h+kk+s

Velaton hinta
24 622 €
Asuinpinta-ala
63,5 m²
Huoneita
3
Kerros
4
Rakennusvuosi
1999
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Pihlajisto
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Hattelmalantie 4:ssä Pihlajistossa sijaitseva 63,5 m² kolmio tarjoaa toimivan ja selkeän kokonaisuuden neljännessä kerroksessa. Kompakti mutta käytännöllinen pohjaratkaisu tekee arjesta sujuvaa ja tilat asettuvat luontevasti eri käyttötarkoituksiin.

Asunnon oma sauna tuo arkeen mukavuutta, ja parveke tarjoaa lisätilaa oleskeluun sekä mahdollisuuden nauttia ulkoilmasta omassa rauhassa. Kolmen huoneen kokonaisuus sopii monenlaisiin elämäntilanteisiin, ja kerrostalon ylempi sijainti tuo omaa rauhaa asumiseen.

Tämä koti on hyvä valinta sinulle, joka etsit käytännöllistä kolmiota saunalla ja parvekkeella rauhalliselta alueelta Pihlajistossa.

Perustiedot

Kaupunginosa
Pihlajisto
Kerros
4
Asuinpinta-ala
63,5 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+kk+s
Huoneita
3
Vapautuu
01.06.2026
Tietoliikennepalvelut
100/50 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
24 621,79 €
Myyntihinta
24 621,79 €
Neliöhinta
387,74 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksu 25 €/hlö/kk
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 12902,70 €, Indeksikorotus: 10331,73 €, Muutostyöt: 1387,36 €, Yhteensä: 24621,79 €.
Käyttövastike
948,80 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Hattelmalantie 4
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1999
Rakennusvuoden lisätiedot
1999

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 24.