54 910 €82 m²

Koskelantie 66b C, Koskela, Helsinki3h+kt

Velaton hinta
54 910 €
Asuinpinta-ala
82 m²
Huoneita
3
Kerros
3 / 7
Rakennusvuosi
2023
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Koskela
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Koskelan rauhallisella alueella vapautumassa toimivapohjainen kolmio osoitteessa Koskelantie 66b. Tämä 82 m² asunto sijaitsee talon 3. kerroksessa ja tarjoaa mukavasti tilaa arkeen sekä selkeän, helposti kalustettavan pohjaratkaisun.

Asunnon vahvuuksiin kuuluu tilava lasitettu parveke, joka toimii lisähuoneena pitkälle syksyyn. Arkea helpottaa kylpyhuoneen lisäksi erillinen wc, mikä tuo sujuvuutta erityisesti perhe- tai kimppa-asumiseen. Kolmion neliöt jakautuvat käytännöllisesti, ja tilavat huoneet mahdollistavat monipuoliset sisustusratkaisut.

Tämä koti sopii erinomaisesti esimerkiksi perheelle, pariskunnalle tai tilaa arvostavalle kaupunkiasujalle, joka etsii toimivaa ja viihtyisää kotia Koskelasta.

Perustiedot

Kaupunginosa
Koskela
Kerros
3 / 7
Asuinpinta-ala
82 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+kt
Huoneita
3
Vapautuu
28.05.2026
Tietoliikennepalvelut
10 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
54 910,03 €
Myyntihinta
54 910,03 €
Neliöhinta
669,63 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 50298,00 €, Indeksikorotus: 4418,43 €, Muutostyöt: 193,60 €, Yhteensä: 54910,03 €.
Käyttövastike
1 241,50 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Koskelantie 66b
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2023
Rakennusvuoden lisätiedot
2023
Kerroksia
7

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 61.