42 181 €64 m²

Kauppakartanonkatu 16 b, Itäkeskus, Helsinki3h+kt

Velaton hinta
42 181 €
Asuinpinta-ala
64 m²
Huoneita
3
Kerros
4 / 6
Rakennusvuosi
2023
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Itäkeskus
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Kauppakartanonkatu 16b:n neljännessä kerroksessa sijaitseva 64 m²:n kolmio tarjoaa mutkatonta asumista ja miellyttävän rauhallisen tunnelman. Olohuone ja keittiö muodostavat valoisan kokonaisuuden, joka toimii arjessa ilman turhaa monimutkaisuutta. Parveke tuo tilaan oman pienen hengähdyspaikan.

Kaksi makuuhuonetta antavat joustoa elämään, ja toisen huoneen tehosteseinä tuo kotiin lämpöä ja pienen, harkitun persoonallisen sävyn. Kokonaisuus on selkeä, toimiva ja helposti omaksuttava – juuri sellainen, jossa on helppo nähdä itsensä asumassa.

Perustiedot

Kaupunginosa
Itäkeskus
Kerros
4 / 6
Asuinpinta-ala
64 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+kt
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
10 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
42 181,06 €
Myyntihinta
42 181,06 €
Neliöhinta
659,08 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 35690,00 €, Indeksikorotus: 6491,06 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 42181,06 €.
Käyttövastike
993,85 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Kauppakartanonkatu 16b
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2023
Rakennusvuoden lisätiedot
2023
Kerroksia
6

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 74.