55 910 €91 m²

Gunillantie 23, Laajasalo, Helsinki3h+k+s+parvi

Velaton hinta
55 910 €
Asuinpinta-ala
91 m²
Huoneita
3
Kerros
5
Rakennusvuosi
2016
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Laajasalo
Kaupunki
Helsinki

Tarjolla harvinaisen tilava ja persoonallinen 91 m²:n asumisoikeuskoti, jossa yhdistyvät moderni kerrostaloasuminen ja loft‑henkinen parvitila. Tämä viidennen kerroksen kolmio tarjoaa avarat neliöt, oman saunan ja lasitetun parvekkeen – kokonaisuuden, joka sopii erinomaisesti niin perheelle kuin tilaa arvostavalle pariskunnalle.

Avara olohuone ja keittiö muodostavat kodin sydämen, jossa on helppo järjestää sekä arkea että juhlaa. Kaksi tilavaa makuuhuonetta tarjoavat rauhalliset nukkumatilat. Parvitila tuo kotiin uniikin lisän – se on täydellinen työhuoneeksi, vierastilaksi tai harrastekäyttöön. Oma sauna lisää arjen mukavuutta ja lasitettu parveke toimii lisähuoneena pitkälle syksyyn.

Tämä asunto on erinomainen valinta sinulle, joka arvostat tilaa, modernia asumista ja merellistä ympäristöä.

Perustiedot

Sijainti
Gunillantie 23, 00870 Helsinki
Kaupunginosa
Laajasalo
Kerros
5
Asuinpinta-ala
91 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+k+s+parvi
Huoneita
3
Vapautuu
18.05.2026
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
55 909,54 €
Myyntihinta
55 909,54 €
Neliöhinta
614,39 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 44860,00 €, Indeksikorotus: 11049,54 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 55909,54 €.
Käyttövastike
1 371,28 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Gunillantie 23
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2016
Rakennusvuoden lisätiedot
2016

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 99.