39 861 €64 m²

Risupadontie 5, Oulunkylä, Helsinki3h+kt+s

Velaton hinta
39 861 €
Asuinpinta-ala
64 m²
Huoneita
3
Kerros
3 / 6
Rakennusvuosi
2019
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Oulunkylä
Kaupunki
Helsinki

Nyt vapautumassa keväällä kolmen huoneen asunto Oulunkylässä. Lattiamateriaalina on laminaatti, kylpytiloissa on keraaminen laatoitus. Asunnossa on parveke sekä oma sauna.

Lähellä hyvät julkisen liikenteen kulkuyhteydet, Oulunkylän juna-asema ja useat bussilinjat, lähikaupat sekä Vantaanjoen läheisyydessä mukavat ulkoilumaastot.

Perustiedot

Kaupunginosa
Oulunkylä
Kerros
3 / 6
Asuinpinta-ala
64 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+kt+s
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
39 861,47 €
Myyntihinta
39 861,47 €
Neliöhinta
622,84 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 32596,00 €, Indeksikorotus: 7265,47 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 39861,47 €.
Käyttövastike
977,20 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Risupadontie 5
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2019
Rakennusvuoden lisätiedot
2019
Kerroksia
6

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 69.