30 500 €50,5 m²

Kivensilmänkuja 6, Vartiokylä, Helsinki2h+k+s

Velaton hinta
30 500 €
Hoitovastike
857,12 € / kk
Asuinpinta-ala
50,5 m²
Huoneita
2
Kerros
5 / 5
Rakennusvuosi
2012
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Vartiokylä
Kaupunki
Helsinki

Ylimmän kerroksen tilava kaksio. Asunnossa erillinen keittiö ja oma sauna. Asunnossa lasitettu parveke. Asunnolle on tarjota autopaikka. Asunnon valokuvat ovat vastaavanlaisen asunnon valokuvia. Jättäisittekö hakemuksen meille?

Viihtyisä asumisoikeuskohde Myllypurossa palvelujen äärellä

Kivensilmänkuja 6 on Myllypuroon marraskuussa 2012 valmistunut asumisoikeuskerrostalo, jossa on 38 asuntoa. Hyvät kulkuyhteydet metrolla. Myllypuron Ostarin ja Liikuntamyllyn palvelut vieressä. Myllypuron ala-aste ja yläaste sijaitsevat lyhyen kävelymatkan päässä.

Kiinteistö on savuton. Savuttomuus tarkoittaa, että tupakointi on kielletty koko kiinteistössä, sen huoneistoissa, parvekkeilla, piha-alueilla ja yhteisissä tiloissa.

Perustiedot

Kaupunginosa
Vartiokylä
Kerros
5 / 5
Kerroksen lisätiedot
Ylin kerros
Asuinpinta-ala
50,5 m²
Kokonaispinta-ala
50,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h+k+s
Huoneita
2
Vapautuu
27.05.2026
Lisätiedot
Alkup. asomaksu: 23 985,38 € indeksikorotus: 6 514,35 €
Postitoimipaikka
HELSINKI

Hinta

Velaton hinta
30 499,73 €
Neliöhinta
603,96 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
857,12 € / kk

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksu 21,50 €/kk/hlö
Muut kustannukset
Vakuus: 250,00 €

Rakennusvuosi
2012
Kerroksia
5
Energialuokka
D2013