47 007 €65 m²

Svanströminkuja 1 A, Laajasalo, Helsinki3h+kt

Velaton hinta
47 007 €
Asuinpinta-ala
65 m²
Huoneita
3
Kerros
1 / 7
Rakennusvuosi
2020
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Laajasalo
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Viihtyisä 65 m²:n kolmio tarjoaa toimivan pohjaratkaisun ja kodikkaan tunnelman rauhallisella sijainnilla Laajasalossa.

Asunnossa on tilavat ja valoisat huoneet, jotka mukautuvat monenlaisiin elämäntilanteisiin. Olohuoneesta on käynti lasitetulle parvekkeelle, joka toimii mukavana lisähuoneena. Parkettilattiat tuovat lämpöä ja yhtenäisyyttä oleskelutiloihin, ja märkätiloissa on ajattomat keraamiset laatat.

Keittiö ja olohuone muodostavat viihtyisän kokonaisuuden arkeen ja yhdessäoloon. Kaksi erillistä makuuhuonetta tarjoavat rauhaa niin perheelle, pariskunnalle kuin etätyöskentelyynkin.

Perustiedot

Kaupunginosa
Laajasalo
Kerros
1 / 7
Asuinpinta-ala
65 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+kt
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
47 006,50 €
Myyntihinta
47 006,50 €
Neliöhinta
723,18 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 39311,00 €, Indeksikorotus: 7695,50 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 47006,50 €.
Käyttövastike
969,81 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Svanströminkuja 1a
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2020
Rakennusvuoden lisätiedot
2020
Kerroksia
7

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 87.