32 444 €78 m²

Retkeilijänkatu 6, Vuosaari, Helsinki3H+K+S

Velaton hinta
32 444 €
Asuinpinta-ala
78 m²
Huoneita
3
Kerros
7
Rakennusvuosi
2001
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Vuosaari
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Huhtikuussa vapautuu kolmen huoneen asunto Rastilassa vehreällä alueella. Asunnossa on oma sauna sekä parveke, joka tuo lisämukavuutta asumiseen. Kylpyhuone on uusittu vuonna 2022.

Yhteisissä tiloissa on pesutupa, kuivaushuone sekä kerhotila.

Talo sijaitsee lähellä meren rantaa ja puistoja. Täältä sinulla on myös hyvät julkisen liikenteen kulkuyhteydet.

Perustiedot

Kaupunginosa
Vuosaari
Kerros
7
Asuinpinta-ala
78 m²
Huoneiston kokoonpano
3H+K+S
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
100/50 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
32 443,82 €
Myyntihinta
32 443,82 €
Neliöhinta
415,95 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksu 25 €/hlö/kk
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 18529,77 €, Indeksikorotus: 13914,05 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 32443,82 €.
Käyttövastike
1 111,50 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Retkeilijänkatu 6
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2001
Rakennusvuoden lisätiedot
2001

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 32.