43 692 €67 m²

Gunillantie 23, Laajasalo, Helsinki3h+kt

Velaton hinta
43 692 €
Asuinpinta-ala
67 m²
Huoneita
3
Kerros
4
Rakennusvuosi
2016
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Laajasalo
Kaupunki
Helsinki

Jos olet kiinnostunut asunnosta, olethan yhteydessä myyntiimme: myynti.haso@inna.fi.

Viihtyisä kolmio Gunillantiellä!

Asunnossa on tilava olohuone-avokeittiötila sekä kaksi hyvän kokoista makuuhuonetta. Hukkaneliöt on minimoitu. Suuri parveke tuo lisämukavuutta arkeen, ja valoa asuntoon tulee kahdesta ilmansuunnasta.

Perustiedot

Sijainti
Gunillantie 23, 00870 Helsinki
Kaupunginosa
Laajasalo
Kerros
4
Asuinpinta-ala
67 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+kt
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
43 691,63 €
Myyntihinta
43 691,63 €
Neliöhinta
652,11 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 35156,00 €, Indeksikorotus: 8535,63 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 43691,63 €.
Käyttövastike
1 074,66 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Gunillantie 23
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2016
Rakennusvuoden lisätiedot
2016

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 99.