48 042 €61 m²

Lavakatu 3 A, Pasila, Helsinki2h+kt+s

Velaton hinta
48 042 €
Asuinpinta-ala
61 m²
Huoneita
2
Kerros
4 / 5
Rakennusvuosi
2022
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Pasila
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Tämä neljännen kerroksen 61 m²:n kokoinen koti tarjoaa toimivan ja avaran pohjaratkaisun sekä arjen luksusta oman saunan ja lasitetun parvekkeen muodossa. Olohuoneen ja makuuhuoneen parkettilattiat luovat lämpimän ja kodikkaan tunnelman, ja laatoitetut märkätilat viimeistelevät kokonaisuuden.

Postipuisto tarjoaa rauhallista asumista loistavien yhteyksien äärellä – Keskuspuisto on lähellä, palvelut löytyvät Triplasta ja Käpylän juna-asemalle kävelet hetkessä.

Kohde on savuton, mikä takaa viihtyisän ja raikkaan asuinympäristön.

Perustiedot

Sijainti
Lavakatu 3 A, 00240 Helsinki
Kaupunginosa
Pasila
Kerros
4 / 5
Asuinpinta-ala
61 m²
Huoneiston kokoonpano
2h+kt+s
Huoneita
2
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
48 041,79 €
Myyntihinta
48 041,79 €
Neliöhinta
787,57 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 40261,00 €, Indeksikorotus: 7780,79 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 48041,79 €.
Käyttövastike
994,66 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Lavakatu 3
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2022
Rakennusvuoden lisätiedot
2022
Kerroksia
5

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 46.