49 587 €75,5 m²

Lallukankuja 3, Myllypuro, Helsinki3h+kt

Velaton hinta
49 587 €
Asuinpinta-ala
75,5 m²
Huoneita
3
Kerros
4
Rakennusvuosi
2014
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Myllypuro
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Lallukankuja 3 A 13 on toimiva ja viihtyisä koti Myllypurossa. Neljännen kerroksen kolmio tarjoaa selkeän pohjaratkaisun, joka palvelee hyvin pariskunnan, pienen perheen tai tilaa arvostavan yksinasujan arkea. Olohuone ja keittiötila muodostavat yhtenäisen kokonaisuuden, ja huonejako mahdollistaa tilojen monipuolisen käytön.

Lasitettu parveke tuo lisää käyttötilaa ympäri vuoden. Keittiön astianpesukone helpottaa arkea, ja erillinen wc sekä pesutila lisäävät asumismukavuutta. Pesutiloissa on pyykinpesukonevaraus, liitännät sekä pyykkikaappi. Parkettilattiat asuintiloissa ja keraamiset laatat kylpytiloissa viimeistelevät ajattoman kokonaisuuden.

Perustiedot

Kaupunginosa
Myllypuro
Kerros
4
Asuinpinta-ala
75,5 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+kt
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
49 587,23 €
Myyntihinta
49 587,23 €
Neliöhinta
656,78 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 37256,00 €, Indeksikorotus: 9646,43 €, Muutostyöt: 2684,80 €, Yhteensä: 49587,23 €.
Käyttövastike
1 116,15 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Lallukankuja 3
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2014
Rakennusvuoden lisätiedot
2014

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 34.