52 595 €91 m²

Alakiventie 9, Myllypuro, Helsinki4h+kt+s

Velaton hinta
52 595 €
Asuinpinta-ala
91 m²
Huoneita
4
Kerros
2 / 3
Rakennusvuosi
2018
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Myllypuro
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Tämä viihtyisä koti Myllypurossa tarjoaa toimivat puitteet sujuvaan arkeen. Toisen kerroksen 91 m²:n neljän huoneen asunto on selkeästi jäsennelty ja tarjoaa tilaa niin yhteisiin hetkiin kuin omaan rauhaan. Huonejako sopii hyvin perheelle tai tilaa arvostaville asukkaille.

Avara oleskelutila kutsuu viettämään aikaa yhdessä, ja sieltä on kulku lasitetulle parvekkeelle, joka tuo lisätilaa asumiseen pitkälle syksyyn. Oma sauna lisää arjen mukavuutta ja tarjoaa mahdollisuuden rentoutua päivän päätteeksi. Asuinhuoneiden, eteisten ja keittiön laminaattilattiat luovat yhtenäisen ilmeen, ja kylpy- sekä saunatilojen keraamiset laatat ovat helppohoitoisia.

Tämä Haso-koti on hyvä valinta asukkaille, jotka etsivät tilavaa ja toimivaa kotia rauhalliselta alueelta.

Perustiedot

Sijainti
Alakiventie 9, 00920 Helsinki
Kaupunginosa
Myllypuro
Kerros
2 / 3
Asuinpinta-ala
91 m²
Huoneiston kokoonpano
4h+kt+s
Huoneita
4
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
52 595,42 €
Myyntihinta
52 595,42 €
Neliöhinta
577,97 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 42483,00 €, Indeksikorotus: 10112,42 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 52595,42 €.
Käyttövastike
1 191,29 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Alakiventie 9
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2018
Rakennusvuoden lisätiedot
2018
Kerroksia
3

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 75.