27 238 €38,5 m²

Turkoosikuja 4, Kuninkaantammi, Helsinki1h+kt

Velaton hinta
27 238 €
Asuinpinta-ala
38,5 m²
Huoneita
1
Kerros
1 / 4
Rakennusvuosi
2020
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Kuninkaantammi
Kaupunki
Helsinki

Koska tämä koti on heti vapaa, ei sinun tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja tule tutustumaan.

Viihtyisä yksiö Kuninkaantammessa!

Alue on suunniteltu jalankulkupainotteiseksi ja tarjoaa rauhallisen asumisympäristön luonnon läheisyydessä.

Asunnossa on laminaattilattiat ja kylpyhuoneessa keraaminen laatoitus. Pohjaratkaisu soveltuu hyvin yksinasuvalle tai ensiasunnoksi. Tämän kodin erikoisuus on oma lasitettu terassi, jossa nautit niin aamukahvista kuin ystävien seurasta lämpiminä kesäiltoina.

Talon monipuoliset yhteistilat tukevat sujuvaa arkea. Asukkaiden käytössä ovat saunaosasto, kerhohuone, pesutupa sekä kuivaushuoneet. Autopaikat sijaitsevat maanalaisessa pysäköintihallissa, josta on hissiyhteys asuinkerroksiin ja pihatasolle.

Tervetuloa ihastumaan!

Perustiedot

Kaupunginosa
Kuninkaantammi
Kerros
1 / 4
Asuinpinta-ala
38,5 m²
Huoneiston kokoonpano
1h+kt
Huoneita
1
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
27 237,82 €
Myyntihinta
27 237,82 €
Neliöhinta
707,48 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 22873,00 €, Indeksikorotus: 4364,82 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 27237,82 €.
Käyttövastike
676,63 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Turkoosikuja 4
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2020
Rakennusvuoden lisätiedot
2020
Kerroksia
4

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 44.