57 508 €84 m²

Soraharjuntie 20 D, Mellunkylä, Helsinki3h+kt+s

Velaton hinta
57 508 €
Asuinpinta-ala
84 m²
Huoneita
3
Rakennusvuosi
2023
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Mellunkylä
Kaupunki
Helsinki

Tässä kodissa sinun ei tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja sovitaan näyttö!

Tämä vuonna 2023 valmistunut kaksikerroksinen kolmio hurmaa toimivalla pohjaratkaisullaan, omalla saunalla sekä arkea helpottavalla astianpesukoneella.

Perustiedot

Sijainti
Soraharjuntie 20 D, 00920 Helsinki
Kaupunginosa
Mellunkylä
Asuinpinta-ala
84 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+kt+s
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
57 508,37 €
Myyntihinta
57 508,37 €
Neliöhinta
684,62 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 54590,00 €, Indeksikorotus: 2698,37 €, Muutostyöt: 220,00 €, Yhteensä: 57508,37 €.
Käyttövastike
1 212,19 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Virtarannankatu 1
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
2023
Rakennusvuoden lisätiedot
2023

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 35.