32 420 €50 m²

Turkoosikuja 4, Kuninkaantammi, Helsinki2h+kt

Velaton hinta
32 420 €
Asuinpinta-ala
50 m²
Huoneita
2
Kerros
1 / 3
Rakennusvuosi
2020
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Kuninkaantammi
Kaupunki
Helsinki

Jos olet kiinnostunut asunnosta, olethan yhteydessä myyntiimme: myynti.haso@inna.fi.

Viihtyisä kaksio Kuninkaantammessa!

Asunnossa on lasitettu parveke ja tilava makuuhuone. Lattiamateriaalina on laminaatti ja kylpytiloissa keraaminen laatta.

Yhteistiloja ovat saunaosasto, kerhohuone, pesutupa sekä kuivaushuoneet. Kohteella on 44 autopaikkaa, jotka sijaitsevat maanalaisessa pysäköintihallissa. Tupakointi on kielletty.

Talo sijaitsee Kuninkaantammen uudella asuinalueella, joka on suunniteltu ekologiseksi ja luonnonläheiseksi jalankulkukaupunginosaksi. Alueella on hyvät ulkoilumaastot sekä juuri avattu uimalampi.

Perustiedot

Kaupunginosa
Kuninkaantammi
Kerros
1 / 3
Asuinpinta-ala
50 m²
Huoneiston kokoonpano
2h+kt
Huoneita
2
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
32 419,76 €
Myyntihinta
32 419,76 €
Neliöhinta
648,40 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 27144,00 €, Indeksikorotus: 5275,76 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 32419,76 €.
Käyttövastike
802,96 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Turkoosikuja 4
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2020
Rakennusvuoden lisätiedot
2020
Kerroksia
3

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 44.