25 092 €64 m²

Retkeilijänkatu 10, Vuosaari, Helsinki2-3h+k+s

Velaton hinta
25 092 €
Asuinpinta-ala
64 m²
Huoneita
2
Kerros
5
Rakennusvuosi
2000
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Vuosaari
Kaupunki
Helsinki

Koska tämä koti on heti vapaa, ei sinun tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja tule tutustumaan.

Tämä koti kolmio, jonka olohuone on tilava ja valoisa. Asunto helposti muokattavissa kaksioksi, jos se palvelee omia tarpeitasi paremmin. Tilava parveke tuo runsaasti tilaa elämiseen erityisesti kesäaikaan. Kodissa on oma sauna, mikä on mukava lisä kiireisen viikon jälkeen ja tarjoaa mahdollisuuden rentoutumiseen oman kodin rauhassa. Kylpyhuone on remontoitu koko talon kylpyhuoneremontin yhteydessä vuonna 2021, joten pääset nauttimaan siisteistä ja ajattomista pinnoista myös kylpyhuoneessa.

Tervetuloa Rastilaan, missä elät meren ja puistojen ympäröimänä! Metroasemallekin on sopivan lyhyt matka, vain alle 500 metriä. Arjen askareita helpottamassa on asukkaiden yhteisessä käytössä oleva pesutupa.

Tervetuloa Haso-kotiin!

Perustiedot

Kaupunginosa
Vuosaari
Kerros
5
Asuinpinta-ala
64 m²
Huoneiston kokoonpano
2-3h+k+s
Huoneita
2
Tietoliikennepalvelut
100/50 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
25 092,29 €
Myyntihinta
25 092,29 €
Neliöhinta
392,07 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksu 25 €/hlö/kk
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 14096,50 €, Indeksikorotus: 10995,79 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 25092,29 €.
Käyttövastike
961,29 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Retkeilijänkatu 10
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2000
Rakennusvuoden lisätiedot
2000

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 31.