37 412 €53 m²

Kiviparintie 3, Myllypuro, Helsinki2h+kt+s

Velaton hinta
37 412 €
Asuinpinta-ala
53 m²
Huoneita
2
Kerros
1 / 5
Rakennusvuosi
2016
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Myllypuro
Kaupunki
Helsinki

Koska tämä koti on heti vapaa, ei sinun tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja tule tutustumaan.

Rauhallinen ja helppo koti Myllypuron palvelujen äärellä

Kiviparintien viihtyisä ja moderni kerrostalokoti tarjoaa juuri sellaista arjen helppoutta, jota moni asukas arvostaa. Lasitettu parveke tuo mukavan oman tilan vuodenaikojen mukaan – paikkaan, jossa voi rauhassa juoda kahvit, seurata pihan elämää tai vain nauttia päivänvalosta suojassa. Sauna puolestaan tekee kotiin palaamisesta aina pienen juhlan, lämpimän levähdyshetken arjen pyörityksessä.

Koti sijaitsee Myllypuron ytimessä, aivan metroaseman ja ostoskeskuksen vieressä. Kaikki tärkeä – kaupat, apteekki, terveyspalvelut ja sujuvat liikenneyhteydet – löytyvät aivan nurkan takaa. Tämä tekee arjesta kevyttä, kun jokainen käynti hoituu helposti ja nopeasti.

Turvallinen ympäristö ja toimivat tilat

Vuonna 2016 valmistunut talo on selkeälinjainen ja moderni, ja sen yhteiset tilat palvelevat arkea mutkattomasti. Pesula, kuivaushuone sekä hyvin hoidetut pihat tarjoavat huolettoman ja turvallisen asumisen tuntua – juuri sellaista, jossa on helppo viihtyä päivästä toiseen.

Tämä koti on jo vapaa, joten pääset muuttamaan vaikka heti. Ole vain yhteydessä meihin ja esittelemme asuntoa oikein mielellämme.

Perustiedot

Kaupunginosa
Myllypuro
Kerros
1 / 5
Asuinpinta-ala
53 m²
Huoneiston kokoonpano
2h+kt+s
Huoneita
2
Tietoliikennepalvelut
10 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
37 412,26 €
Myyntihinta
37 412,26 €
Neliöhinta
705,89 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 29246,00 €, Indeksikorotus: 6951,76 €, Muutostyöt: 1214,50 €, Yhteensä: 37412,26 €.
Käyttövastike
829,95 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Kiviparintie 3
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2016
Rakennusvuoden lisätiedot
2016
Kerroksia
5

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 29.