47 719 €81,5 m²

Gunillantie 23, Laajasalo, Helsinki3h+k+s+terassi

Velaton hinta
47 719 €
Asuinpinta-ala
81,5 m²
Huoneita
3
Kerros
2
Rakennusvuosi
2016
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Laajasalo
Kaupunki
Helsinki

Koska tämä koti on heti vapaa, ei sinun tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja tämä koti on sinun.

Vapaa kolmio omalla terassilla ja parvekkeella, arjen luksusta Kruunuvuorenrannassa!

Asunnossa on kaksi tilavaa makuuhuonetta, viihtyisä olohuone ja erillinen keittiö-ruokailutila. Ikkunat ovat kolmeen ilmansuuntaan. Terassi, parveke ja sauna tuovat lisämukavuutta asumiseen.

Lattiamateriaalina on lautaparketti ja kylpytiloissa keraaminen laatoitus.

Merellinen Kruunuvuorenranta tarjoaa rauhallisen ja luonnonläheisen asuinympäristön aivan meren tuntumassa. Alueella on hyvät ulkoilureitit ja rantapolut, jotka kutsuvat liikkumaan ympäri vuoden.

Perustiedot

Sijainti
Gunillantie 23, 00870 Helsinki
Kaupunginosa
Laajasalo
Kerros
2
Asuinpinta-ala
81,5 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+k+s+terassi
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
47 718,84 €
Myyntihinta
47 718,84 €
Neliöhinta
585,51 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 38626,00 €, Indeksikorotus: 9092,84 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 47718,84 €.
Käyttövastike
1 180,72 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Gunillantie 23
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2016
Rakennusvuoden lisätiedot
2016

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 99.