45 947 €63 m²

Virtarannankatu 1 H, Mellunkylä, Helsinki3h+kt

Velaton hinta
45 947 €
Asuinpinta-ala
63 m²
Huoneita
3
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
2023
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Mellunkylä
Kaupunki
Helsinki

Koska tämä koti on heti vapaa, ei sinun tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja tule tutustumaan.

Hyvällä pohjaratkaisulla varustettu avara ja valoisa 63 m2 kolmio luonnonläheisissä maisemissa!

Asunnossa on lautaparketti, kylpytiloissa keraaminen laatoitus ja ranskalainen parveke.

Yhteisissä tiloissa on pesutupa, kuivaushuone sekä kerhotila.

Kehä I kulkee aivan lähettyviltä, ja Itäväylää pääsee kätevästi keskustan suuntaan.

Virtarannankatu 1 on täysin savuton eli tupakointi on kielletty niin asunnoissa kuin piha-alueilla.

Perustiedot

Kaupunginosa
Mellunkylä
Kerroksia
2
Asuinpinta-ala
63 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+kt
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
45 946,56 €
Myyntihinta
45 946,56 €
Neliöhinta
729,31 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 45708,00 €, Indeksikorotus: 238,56 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 45946,56 €.
Käyttövastike
1 014,96 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Virtarannankatu 1
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
2023
Rakennusvuoden lisätiedot
2023
Kerroksia
2

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 35.