40 268 €60 m²

Lallukankuja 3, Myllypuro, Helsinki2h+kt

Velaton hinta
40 268 €
Asuinpinta-ala
60 m²
Huoneita
2
Kerros
5
Rakennusvuosi
2014
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Myllypuro
Kaupunki
Helsinki

Koska tämä koti on heti vapaa, ei sinun tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja tule tutustumaan.

Tämä viidennen kerroksen 60 m²:n koti tarjoaa valoisat puitteet arkeen. Vaalea parkettilattia ja valkoinen keittiö tekevät kokonaisuudesta raikkaan ja helpon sisustaa omannäköiseksi – oli kyse sitten minimalistisesta tyylistä tai rennosta kodikkuudesta.

Olohuone avautuu lasitetulle parvekkeelle, joka toimii käytännössä lisähuoneena suuren osan vuodesta. Se on paikka, jossa voi juoda aamukahvin, tehdä pienen etätyörupeaman tai antaa lemmikin tähystellä ulkomaailmaa turvallisesti lasien takaa.

Makuuhuone on rauhallinen ja selkeä, ja vaatehuone tuo arkeen kaivattua järjestystä. Sinne mahtuvat niin kausivaatteet kuin harrastustarvikkeet ilman, että ne valtaavat muuta kotia.

Tässä kodissa elämä mahtuu kulkemaan omalla painollaan, ja tilaa riittää niin kahdenkeskisille hetkille kuin lemmikin pienille seikkailuillekin.

Perustiedot

Kaupunginosa
Myllypuro
Kerros
5
Asuinpinta-ala
60 m²
Huoneiston kokoonpano
2h+kt
Huoneita
2
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
40 267,72 €
Myyntihinta
40 267,72 €
Neliöhinta
671,13 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 32061,00 €, Indeksikorotus: 7802,00 €, Muutostyöt: 404,72 €, Yhteensä: 40267,72 €.
Käyttövastike
960,50 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Lallukankuja 3
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2014
Rakennusvuoden lisätiedot
2014

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 34.