47 351 €76 m²

Gunillantie 23, Laajasalo, Helsinki3h+kt+s+vh

Velaton hinta
47 351 €
Asuinpinta-ala
76 m²
Huoneita
3
Kerros
2
Rakennusvuosi
2016
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Laajasalo
Kaupunki
Helsinki

Koska tämä koti on heti vapaa, ei sinun tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja tämä koti on sinun.

Astu sisään merellisen Kruunuvuorenrannan sykkeeseen – alueelle, jossa urbaani elämä ja rauhoittava luonto kohtaavat. Tämä valoisa ja avara 76 m²:n kolmio Gunillantiellä tarjoaa täydellisen yhdistelmän kaupungin mukavuuksia ja meren läheisyyttä. Kruunuvuorenranta tunnetaan ulkoilureiteistään, avarista merimaisemistaan ja kaupunkilaisten inspiroivasta elämäntyylistä, jossa arki ja nautinto kulkevat käsi kädessä.

Kodin suuret ikkunat kahteen ilmansuuntaan tuovat tilaan valoa ja avaruutta, ja oma sauna kruunaa päivän merellisissä maisemissa vietetyn ulkoiluhetken. Laadukkaat materiaalit – kuten lautaparketti ja keraamiset laatat – luovat modernin ja kestävän perustan asumiselle.

Naapurustossa kaikki on lähellä: päiväkodit, koulut, Laajasalon terveysasema, kirjasto ja ostoskeskus Saari palveluineen. Kruunuvuorenrannasta löytyy myös runsaasti ravintoloita, lähikauppoja sekä harrastusmahdollisuuksia – täydellistä urbaanille kaupunkilaiselle, joka arvostaa sekä helppoutta että elämyksiä.

Gunillantie 23 tarjoaa myös arkea helpottavia ratkaisuja: pihakannen alla sijaitseva autohalli, yhteiset harrastetilat sekä rauhallinen, viihtyisä ympäristö tekevät asumisesta sujuvaa ja laadukasta.

Tämä koti on täydellinen valinta sinulle, joka haluat asua meren läheisyydessä ilman kompromisseja – modernisti, urbaanisti ja luonnon ympäröimänä.

Haluatko tulla tutustumaan? Tämä koti odottaa jo sinua.

Perustiedot

Sijainti
Gunillantie 23, 00870 Helsinki
Kaupunginosa
Laajasalo
Kerros
2
Asuinpinta-ala
76 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+kt+s+vh
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
47 351,31 €
Myyntihinta
47 351,31 €
Neliöhinta
623,04 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 37926,00 €, Indeksikorotus: 8409,15 €, Muutostyöt: 1016,16 €, Yhteensä: 47351,31 €.
Käyttövastike
1 159,32 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Gunillantie 23
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2016
Rakennusvuoden lisätiedot
2016

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 99.