40 472 €54 m²

Lavakatu 7 C, Pasila, Helsinki2h+kt

Velaton hinta
40 472 €
Asuinpinta-ala
54 m²
Huoneita
2
Kerros
4 / 5
Rakennusvuosi
2022
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Pasila
Kaupunki
Helsinki

Koska tämä koti on heti vapaa, ei sinun tarvitse odottaa tarjouskierrosta. Ole vain yhteydessä meihin ja tule tutustumaan.

Etsitkö uudehkoa, avaraa ja vaivattoman asumisen mahdollistavaa kotia itsellesi?

Tämä linjakkaan tyylikäs ja valoisa asumisoikeuskaksio on heti vapaa – muuttamaan pääsee vaikka saman tien.

Suurista ikkunoista avautuu näkymä rauhalliselle sisäpihalle, mikä tekee olohuoneesta levollisen tilan niin arjen rentoutumis­hetkiin kuin etätyöpäivien henkireiäksi. Parkettilattia ja vaaleat, siistit pinnat ovat täydellinen pohja juuri sinun näköisellesi sisustukselle – ja asumisoikeuskodissa voit halutessasi maalata tai tapetoida seinät itsellesi mieluisiksi.

Tilava ja selkeä pohjaratkaisu tekee arjesta sujuvaa. Keittiö on toimiva ja käytännöllinen tummine vetimineen, ja kylpyhuoneessa on mukavasti tilaa. Reilunkokoinen makuuhuone säilytysratkaisuineen tarjoaa rauhallisen oman tilan, jossa on helppo hengähtää päivän päätteeksi.

Jos arvostat väljyyttä, helppoa asumista ja uudehkoa kotia, tämä kaksio on juuri sinulle.

Tervetuloa ihastumaan!

Perustiedot

Sijainti
Lavakatu 7 C, 00240 Helsinki
Kaupunginosa
Pasila
Kerros
4 / 5
Asuinpinta-ala
54 m²
Huoneiston kokoonpano
2h+kt
Huoneita
2
Tietoliikennepalvelut
100/100 Mbit/s
Linkit

Hinta

Velaton hinta
40 472,46 €
Myyntihinta
40 472,46 €
Neliöhinta
749,49 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksulaskutus kulutuksen mukaan.
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 34300,00 €, Indeksikorotus: 5953,66 €, Muutostyöt: 218,80 €, Yhteensä: 40472,46 €.
Käyttövastike
905,06 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Lavakatu 7
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2022
Rakennusvuoden lisätiedot
2022
Kerroksia
5

Pysäköintitilan kuvaus
Autopaikkoja kohteessa: 37.