Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

17 000 €44 m²

Siltakatu 19, Keskusta, Heinola2h

Velaton hinta
17 000 €
Hoitovastike
242 € / kk
Asuinpinta-ala
44 m²
Huoneita
2
Kerros
2 / 3
Rakennusvuosi
1958
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Keskusta
Kaupunki
Heinola

Kiva kaksio lähellä Heinolan keskustaa

Tämä kiva kaksio sijaitsee Heinolassa, kävelymatkan päässä keskustan palveluista, viereisellä tontilla on Lidl. Hissittömän talon 2/3 krs.

Asunnossa on neliöihinsä nähden tilavat huoneet sekä vaatehuone. Pintoja on uusittu mm. keittokomerossa ja kylpyhuoneessa (mahtuu pyykinpesukone, ei ammetta).

Asunto-Oy Heinolan Rauhankatu 12 on hyvin hoidettu taloyhtiö. Mm. lämmitysjärjestelmä on vaihdettu maalämpöön ja lisäksi uusittu käyttövesiputket, parvekkeet, sekä kunnostettu vesikatetta ja julkisivuja.

Perustiedot

Sijainti
Siltakatu 19, 18100 Heinola
Kaupunginosa
Keskusta
Kohdenumero
24415797
Kerros
2 / 3
Asuinpinta-ala
44 m²
Kokonaispinta-ala
46 m²
Huoneiston kokoonpano
2h
Huoneita
2
Kunto
Tyydyttävä

Hinta

Velaton hinta
17 000 €
Myyntihinta
17 000 €
Neliöhinta
386,36 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
242 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1958
Liikehuoneistojen lukumäärä
4
Liikehuoneistojen pinta-ala
494 m²
Kerroksia
3
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma