Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

16 855 €46,5 m²

Muikkuojankatu 22 C 23, Jyränkö, Heinola2h +k+ p

Velaton hinta
16 855 €
Hoitovastike
206,79 € / kk
Asuinpinta-ala
46,5 m²
Huoneita
2
Kerros
2 / 4
Rakennusvuosi
1975
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Jyränkö
Kaupunki
Heinola

Muikkuojankatu 22, Jyränkö, Heinola

2h, k, p (lasitettu) 46,5 m2. Hyvällä ja rauhallisella sijainnilla Heinolan torille 2 km. Toisen kerroksen (yhdet rappuset noustavana) siistikuntoinen kaksio. Taloyhtiössä on tehty paljon remontteja ja viimeisimpänä Ikkunoiden ja parvekeovien uusinta. Kuvat ennen kyseistä remonttia. Kauppa n. 50 m. päässä. Osake on asumaton eli heti myytävissä.

Perustiedot

Kaupunginosa
Jyränkö
Kohdenumero
24410338
Kerros
2 / 4
Asuinpinta-ala
46,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h +k+ p
Huoneita
2
Kunto
Tyydyttävä
Parveke
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
16 854,54 €
Myyntihinta
13 500 €
Neliöhinta
362,46 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
206,79 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1975
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
4
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma