37 500 €46 m²

Karjakatu 2 B10, Melti, Hamina2h + kk

Velaton hinta
37 500 €
Hoitovastike
436 € / kk
Asuinpinta-ala
46 m²
Huoneita
2
Kerros
1 / 2
Rakennusvuosi
1972
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Melti
Kaupunki
Hamina

Myydään kaksio

«Myydään kaksio Karjakatu 2 B 10: ssä. Asuinpinta-ala 46 m², 2 huonetta, keittokomero ja kylpyhuone. Asunto on siisti ja sijaitsee rauhallisella alueella. Hyvä mahdollisuus liikuntarajoitteinen ihmiselle , tai omaan käyttöön, tai sijoittajalle.

Perustiedot

Kaupunginosa
Melti
Kohdenumero
24407768
Kerros
1 / 2
Asuinpinta-ala
46 m²
Kokonaispinta-ala
46 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + kk
Huoneita
2
Kunto
Tyydyttävä
Keittiö
Keittokomero
Keittiön varusteet
Astianpesukone, Keraaminen liesi, Jää-pakastinkaappi
Ominaisuudet
Valoisa, Paljon ikkunoita
Kohde on
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
37 500 €
Myyntihinta
27 000 €
Neliöhinta
815,22 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
436 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1972
Liikehuoneistojen lukumäärä
1
Liikehuoneistojen pinta-ala
45 m²
Kerroksia
2