9 970 €36 m²

annankatu 4 C9, Alakaupunki, HAMINA2h + kk

Velaton hinta
9 970 €
Hoitovastike
227,50 € / kk
Asuinpinta-ala
36 m²
Huoneita
2
Kerros
1
Rakennusvuosi
1962
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Alakaupunki
Kaupunki
HAMINA

Annankatu 4 C9

Myytävänä hyvällä sijainnilla yksitasoinen asunto Haminan alakaupungissa asunto on katutasossa yhteydenotto puhelimitse 040 7236397, Jouni Keveri

kaksi huonetta, keittokomero ja wc läpitalo huoneisto suihku ja sauna yhteisissä tiloissa

vesi ja sähkömaksut kulutuksen mukaan

lämmitystapa maakaasu

Saunan kuvaus: Taloyhtiön yhteinen sauna ja suihkutilat

Säilytystilojen kuvaus: Häkkikomero

Lattiamateriaalit: Laminaatti

Keittiön kuvaus: Jääkaappi, liesi, kaapistot

Kattotyyppi: Harjakatto Kattomateriaali: Pelti Kattomateriaalin kuvaus: Pelti

Tontin omistus: Oma

Hoitovastike: 227,50 € / kk

Pääomavastike: 52,00 € / kk

Yhtiövastike yhteensä: 279,50 € / kk

Perustiedot

Kaupunginosa
Alakaupunki
Kohdenumero
24356921
Kerros
1
Asuinpinta-ala
36 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + kk
Huoneita
2
Keittiö
Keittokomero
Kohde on
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Kyllä
Sähköinen omistajamerkintä
Ei

Hinta

Velaton hinta
9 970 €
Myyntihinta
8 889 €
Neliöhinta
276,94 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
227,50 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1962